CR22A-80D-2.54DS(70) Hirose
  • More about CR22A-80D-2.54DS(70) Hirose
    CR22A-80D-2.54DS(70) Hirose
    CR22A-80D-2.54DS(70) is manufactured by Hirose and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. CR22A-80D-2.54DS(70) is described as CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM