CR22-44D-2.54DS(70) Hirose
  • More about CR22-44D-2.54DS(70) Hirose
    CR22-44D-2.54DS(70) Hirose
    CR22-44D-2.54DS(70) is manufactured by Hirose and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. CR22-44D-2.54DS(70) is described as CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Edgeboard Card Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Edgeboard Card Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM