A4B-18S-2C Hirose
  • More about A4B-18S-2C Hirose
    A4B-18S-2C Hirose
    A4B-18S-2C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. A4B-18S-2C is described as CRIMPING SOCKET 18POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN