A4B-15S-2C Hirose
  • More about A4B-15S-2C Hirose
    A4B-15S-2C Hirose
    A4B-15S-2C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. A4B-15S-2C is described as CRIMPING SOCKET 15POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG