A4B-13PA-2DS(71) Hirose
  • More about A4B-13PA-2DS(71) Hirose
    A4B-13PA-2DS(71) Hirose
    A4B-13PA-2DS(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. A4B-13PA-2DS(71) is described as HDR 13POS RA 2MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"