A3D-28DA-2DSE Hirose
  • More about A3D-28DA-2DSE Hirose
    A3D-28DA-2DSE Hirose
    A3D-28DA-2DSE is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. A3D-28DA-2DSE is described as CONN RECEPT 28POS 2MM GOLD DIP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM