A3D-16DA-2DSE(71) Hirose
  • More about A3D-16DA-2DSE(71) Hirose
    A3D-16DA-2DSE(71) Hirose
    A3D-16DA-2DSE(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. A3D-16DA-2DSE(71) is described as CONN RECEPT 16POS 2MM GOLD DIP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS