A3C-24P-2DSA Hirose
  • Available: 283
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about A3C-24P-2DSA Hirose
    A3C-24P-2DSA Hirose
    A3C-24P-2DSA is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. A3C-24P-2DSA is described as CONN HEADER 24POS 2MM GOLD DIP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK