A3C-24DA-2DSE Hirose
  • More about A3C-24DA-2DSE Hirose
    A3C-24DA-2DSE Hirose
    A3C-24DA-2DSE is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. A3C-24DA-2DSE is described as CONN RECEPT 24POS 2MM GOLD DIP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F