A3C-20DA-2DSC Hirose
  • More about A3C-20DA-2DSC Hirose
    A3C-20DA-2DSC Hirose
    A3C-20DA-2DSC is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. A3C-20DA-2DSC is described as CONN RECEPT 20POS 2MM GOLD DIP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH