A3C-14DA-2DSC Hirose
  • More about A3C-14DA-2DSC Hirose
    A3C-14DA-2DSC Hirose
    A3C-14DA-2DSC is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. A3C-14DA-2DSC is described as CONN RECEPT 14POS 2MM GOLD DIP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL