A3C-12DA-2DSA(71) Hirose
  • Available: 898
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about A3C-12DA-2DSA(71) Hirose
    A3C-12DA-2DSA(71) Hirose
    A3C-12DA-2DSA(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. A3C-12DA-2DSA(71) is described as CONN RECEPT 12POS 2MM GOLD DIP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH