A3B-18D-2C Hirose
  • Available: 1,828
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about A3B-18D-2C Hirose
    A3B-18D-2C Hirose
    A3B-18D-2C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. A3B-18D-2C is described as CONN 2MM HOUSING 18 POS DUAL. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH