A3B-12PA-2DS(71) Hirose
  • Available: 827
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about A3B-12PA-2DS(71) Hirose
    A3B-12PA-2DS(71) Hirose
    A3B-12PA-2DS(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. A3B-12PA-2DS(71) is described as HDR 12POS RA 2MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"