A3A-20DA-2SV(71) Hirose
  • Available: 5,317
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about A3A-20DA-2SV(71) Hirose
    A3A-20DA-2SV(71) Hirose
    A3A-20DA-2SV(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. A3A-20DA-2SV(71) is described as CONN RECEPT 20POS 2MM GOLD SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"