A3-24DA-2SV Hirose
  • More about A3-24DA-2SV Hirose
    A3-24DA-2SV Hirose
    A3-24DA-2SV is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. A3-24DA-2SV is described as CONN RECEPT 24POS 2MM GOLD SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V