A1-50PA-2.54DSA(71) Hirose
  • Available: 2,262
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about A1-50PA-2.54DSA(71) Hirose
    A1-50PA-2.54DSA(71) Hirose
    A1-50PA-2.54DSA(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. A1-50PA-2.54DSA(71) is described as HDR 50 POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM