A1-12PA-2.54DSA(71) Hirose
  • Available: 353
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about A1-12PA-2.54DSA(71) Hirose
    A1-12PA-2.54DSA(71) Hirose
    A1-12PA-2.54DSA(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. A1-12PA-2.54DSA(71) is described as HEADER 12POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"