3840-B-18P Hirose
  • Available: 622
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 3840-B-18P Hirose
    3840-B-18P Hirose
    3840-B-18P is manufactured by Hirose and is categorized in the Pluggable Connectors category. 3840-B-18P is described as CONN PLUG 18POS CABLE MOUNT. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE