3530A-16P-CV(50) Hirose
  • Available: 59
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 3530A-16P-CV(50) Hirose
    3530A-16P-CV(50) Hirose
    3530A-16P-CV(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Pluggable Connectors category. 3530A-16P-CV(50) is described as CONNECTOR 16POS 1.6MM IDC. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F