M80-4661005 Harwin
  • Available: 160
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about M80-4661005 Harwin
    M80-4661005 Harwin
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM