M80-4611042 Harwin
  • Available: 379
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about M80-4611042 Harwin
    M80-4611042 Harwin
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK