M52-5112045 Harwin
  • More about M52-5112045 Harwin
    M52-5112045 Harwin
    M52-5112045 is manufactured by Harwin and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. M52-5112045 is described as CONN RCPT 40POS T/H 1.27MM GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED