M22-2652046 Harwin
  • More about M22-2652046 Harwin
    M22-2652046 Harwin
    M22-2652046 is manufactured by Harwin and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. M22-2652046 is described as 20 SIL EXT P/HDR 6MM. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Board Rectangular Connector Spacers from all manufacturers
    ---> Board Connectors by sub category
  • More About  Board Rectangular Connector Spacers
    Board Connectors
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V