M20-7921042R Harwin
  • More about M20-7921042R Harwin
    M20-7921042R Harwin
    M20-7921042R is manufactured by Harwin and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. M20-7921042R is described as CONN RCPT 2.54MM SMD 20POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V