M20-7842642 Harwin
  • More about M20-7842642 Harwin
    M20-7842642 Harwin
    M20-7842642 is manufactured by Harwin and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. M20-7842642 is described as 26 POS SIL PC TAIL BOTTOM SOCKET. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM