M20-1060300 Harwin
  • Available: 15,212
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about M20-1060300 Harwin
    M20-1060300 Harwin
    M20-1060300 is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. M20-1060300 is described as SIL FEMALE CRIMP HOUSING 3POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM