G125-MH11205L1P Harwin
  • More about G125-MH11205L1P Harwin
    G125-MH11205L1P Harwin
    G125-MH11205L1P is manufactured by Harwin and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. G125-MH11205L1P is described as CONN HDR 1.25MM R/A PCB 12POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS