G125-MH11005L3P Harwin
  • More about G125-MH11005L3P Harwin
    G125-MH11005L3P Harwin
    G125-MH11005L3P is manufactured by Harwin and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. G125-MH11005L3P is described as CONN HDR 1.25MM R/A PCB 10POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE