G125-MC40605L4-0300F Harwin
  • More about G125-MC40605L4-0300F Harwin
    G125-MC40605L4-0300F Harwin
    G125-MC40605L4-0300F is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-MC40605L4-0300F is described as 1.25MM M/F 6POS 32AWG 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.