G125-MC32005L4-0300M Harwin
  • More about G125-MC32005L4-0300M Harwin
    G125-MC32005L4-0300M Harwin
    G125-MC32005L4-0300M is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-MC32005L4-0300M is described as 1.25MM M/M 20POS 30AWG 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"