G125-MC31605L4-0450L Harwin
  • More about G125-MC31605L4-0450L Harwin
    G125-MC31605L4-0450L Harwin
    G125-MC31605L4-0450L is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-MC31605L4-0450L is described as 1.25MM M/L 16POS 30AWG 450MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"