G125-MC30605L4-0150L Harwin
  • More about G125-MC30605L4-0150L Harwin
    G125-MC30605L4-0150L Harwin
    G125-MC30605L4-0150L is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-MC30605L4-0150L is described as 1.25MM M/L 6POS 30AWG 150MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.