G125-MC22605L4-0450L Harwin
  • More about G125-MC22605L4-0450L Harwin
    G125-MC22605L4-0450L Harwin
    G125-MC22605L4-0450L is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-MC22605L4-0450L is described as 1.25MM M/L 26POS 28AWG 450MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM