G125-MC21205L4-0300F Harwin
  • More about G125-MC21205L4-0300F Harwin
    G125-MC21205L4-0300F Harwin
    G125-MC21205L4-0300F is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-MC21205L4-0300F is described as 1.25MM M/F 12POS 28AWG 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE