G125-MC21005L4-0300M Harwin
  • More about G125-MC21005L4-0300M Harwin
    G125-MC21005L4-0300M Harwin
    G125-MC21005L4-0300M is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-MC21005L4-0300M is described as 1.25MM M/M 10POS 28AWG 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE