G125-MC12005L4-0450L Harwin
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about G125-MC12005L4-0450L Harwin
    G125-MC12005L4-0450L Harwin
    G125-MC12005L4-0450L is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-MC12005L4-0450L is described as 1.25MM M/L 20POS 26AWG 450MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"