G125-MC12005L4-0300F Harwin
  • Available: 10
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about G125-MC12005L4-0300F Harwin
    G125-MC12005L4-0300F Harwin
    G125-MC12005L4-0300F is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-MC12005L4-0300F is described as 1.25MM M/F 20POS 26AWG 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.