G125-MC11605L4-0300F Harwin
  • More about G125-MC11605L4-0300F Harwin
    G125-MC11605L4-0300F Harwin
    G125-MC11605L4-0300F is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-MC11605L4-0300F is described as 1.25MM M/F 16POS 26AWG 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"