G125-FW20450L94 Harwin
  • Available: 440
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about G125-FW20450L94 Harwin
    G125-FW20450L94 Harwin
    G125-FW20450L94 is manufactured by Harwin and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. G125-FW20450L94 is described as 1.25MM F ON 28AWG 450MM. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ