G125-FV20605L0P Harwin
  • Available: 78
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about G125-FV20605L0P Harwin
    G125-FV20605L0P Harwin
    G125-FV20605L0P is manufactured by Harwin and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. G125-FV20605L0P is described as 1.25MM F HSG 6POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"