G125-FV12005F1P Harwin
  • More about G125-FV12005F1P Harwin
    G125-FV12005F1P Harwin
    G125-FV12005F1P is manufactured by Harwin and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. G125-FV12005F1P is described as CONN FHDR 1.25MM VERT PCB 20POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK