G125-FS12005L0R Harwin
  • More about G125-FS12005L0R Harwin
    G125-FS12005L0R Harwin
    G125-FS12005L0R is manufactured by Harwin and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. G125-FS12005L0R is described as 1.25MM F HSG 20POS SMT. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK