G125-FC35005L0-0300F Harwin
  • More about G125-FC35005L0-0300F Harwin
    G125-FC35005L0-0300F Harwin
    G125-FC35005L0-0300F is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-FC35005L0-0300F is described as 1.25MM F/F 50POS 30AWG 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.