G125-FC32005L0-0300F Harwin
  • More about G125-FC32005L0-0300F Harwin
    G125-FC32005L0-0300F Harwin
    G125-FC32005L0-0300F is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-FC32005L0-0300F is described as 1.25MM F/F 20POS 30AWG 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"