G125-FC25005L0-0150F Harwin
  • More about G125-FC25005L0-0150F Harwin
    G125-FC25005L0-0150F Harwin
    G125-FC25005L0-0150F is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-FC25005L0-0150F is described as 1.25MM F/F 50POS 28AWG 150MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.