G125-FC21605L0-0300F Harwin
  • More about G125-FC21605L0-0300F Harwin
    G125-FC21605L0-0300F Harwin
    G125-FC21605L0-0300F is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-FC21605L0-0300F is described as 1.25MM F/F 16POS 28AWG 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.