G125-FC20605L0-0450L Harwin
  • More about G125-FC20605L0-0450L Harwin
    G125-FC20605L0-0450L Harwin
    G125-FC20605L0-0450L is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-FC20605L0-0450L is described as 1.25MM F/L 6POS 28AWG 450MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM