G125-FC15005L0-0150F Harwin
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about G125-FC15005L0-0150F Harwin
    G125-FC15005L0-0150F Harwin
    G125-FC15005L0-0150F is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-FC15005L0-0150F is described as 1.25MM F/F 50POS 26AWG 150MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK