G125-FC12005L0-0150L Harwin
  • Available: 22
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about G125-FC12005L0-0150L Harwin
    G125-FC12005L0-0150L Harwin
    G125-FC12005L0-0150L is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-FC12005L0-0150L is described as 1.25MM F/L 20POS 26AWG 150MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"